понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 146
home Познати

ФОТО: Помалата ќерка на Сузана Манчиќ е вистинска убавица

ФОТО: Помалата ќерка на Сузана Манчиќ е вистинска убавица

Познатата српска водителка Сузана Манчиќ е мајка на две ќерки, Теодора и Наталија Куниќ, кои ги доби од бракот со Небојша Куниќ, член на поранешната група “Седморица млади”.

Теодора добро ја знаете, бидејќи српските медиуми доста често пишуваат за неа, додека Наталија не сака да биде изложена на медиумското внимание и јавноста бидејќи е ќерка на позната личност.

Наталија е исто така многу убава, но таа е сосема поинаква од Теодора.

Студира фотографија на Академијата за уметност и е целосно посветена на образованието и нејзината страст кон уметноста.

Наталија е склона кон визуелни трансформации, па често можеме да ја видиме со различна фризура, но генерално има впечатлив имиџ и појава од која може да се види дека атрактивноста ја наследила од мајка си.

Најнови вести

Коронавирус