среда, 18. мај 2022. Вести денес: 189
home Познати

ФОТО: Полничките манекенки се попопуларни во светот на модата

ФОТО: Полничките манекенки се попопуларни во светот на модата
MIAMI, FL - FEBRUARY 17: Model Tara Lynn attends the Sports Illustrated Swimsuit 2016 Swim BBQ VIP at 1 Hotel & Homes South Beach on February 17, 2016 in Miami Beach, Florida. (Photo by Gustavo Caballero/Getty Images for Sports Illustrated)

И минатата 2017 година полничките девојки доминираа на модните писти.

Еве некои од дамите со малку повеќе килограми од вообичаено, кои се повеќе го освојуваат светот на модата…

Ешли Грејм

ешли

ешли

Тара Лин

тара лин

 

Прешс Ли

прешс ли

Искра Лоренс

искра лоренс

 

Најнови вести

Коронавирус