петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 186
home Познати

ФОТО: Полицијата го изнесе телото на Џеј

ФОТО: Полицијата го изнесе телото на Џеј

Пејачот Џеј Рамадановски почина вчера на 56 годишна возраст како последица од срцев удар.

Лекарите безуспешно се обидувале да го реанимираат во семејниот дом.

По веста за смртта, полицијата извршила увид, по што телото на Џеј било изнесено од неговиот дом.

фото: Ataimages

Полицијата телото на починатиот пејач го изнела во црна вреќа, а присутните пред зградата во шок и со солзи за последен пат го испратиле од неговиот дом.

Коронавирус