среда, 22. март 2023. Вести денес: 49
home Познати

ФОТО: Погледнете како изгледа станот од 300.000 евра кој Дарко ѝ го остави на Ана после разводот

ФОТО: Погледнете како изгледа станот од 300.000 евра кој Дарко ѝ го остави на Ана после разводот

Пејачот Дарко Лазиќ поминува низ вистинска животна драма.

Откако во јавноста се појавија снимките на кои конзумира дрога, потоа српските медиуми напишаа дека на свадбата на неговиот брат изгубил свет откако претерал мешајќи дрога и алкохол, следно доаѓа неговиот развод.

Сопругата Ана Шевиќ му соопштила дека сака да се разведат и веќе поднела барање за развод.

Според последните тврдења на пејачката со сигурност ќе и остане станот во Белград, кој вреди 300.000 евра.

Станот и бил подарок од нејзиниот сопруг Дарко, но сепак тој е пишан на нејзино име.

 

loading...