петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 141
home Познати

ФОТО: Погледнете како денес изгледа познатиот актер Џеки Чен

ФОТО: Погледнете како денес изгледа познатиот актер Џеки Чен

Не постои човек кој не уживал во неговите филмови.

Кинескиот актер ја доби славата преку своите акциони филмови, каде без проблем изведуваше смртоносни акробации.

Но, погледнете како изгледа денес Џеки Чен- нашиот херој од минатото.

Извор: Маркукуле

Најнови вести

Коронавирус