понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 118
home Познати

ФОТО: Почина мајката на пејачот, скршен од болка се огласи на Инстаграм – „Мајко, каде е мојот мир“

ФОТО: Почина мајката на пејачот, скршен од болка се огласи на Инстаграм – „Мајко, каде е мојот мир“

Почина мајката на српскиот пејач Шако Полумента. Пејачот скршен од облка поради изненадната смрт на мајка му се збогуваше од неа на Инстаграм.

„Нада не остави. Го пронајде својот мир…Мајко, каде е мојот мир/“, напиша тој во опис на фотографијата од неговата мајка.

 

View this post on Instagram

 

Nada nas je ostavila. Pronasla si svoj mir.. MAJKO Dje je moj mir?

A post shared by Sako Polumenta (@sakopolumenta) on

Најнови вести

Коронавирус