понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 150
home Познати

ФОТО: По учеството во музичките шоуа се повлече од јавноста, а сега Зорана објави дека е бремена

ФОТО: По учеството во музичките шоуа се повлече од јавноста, а сега Зорана објави дека е бремена

Младата пејачка Зорана Стефанов која јавноста ја започна по учеството во „Ѕвездите на Пинк“, а која потоа влезе и во реално шоу е бремена.

Таа го очекува своето прво дете со своето момче Немања.

-Доаѓа најдобриот дел од животот, напиша Зорана на фотографијата на која и се гледа трудничкиот стомак.

По завршувањето на реалното шоу, таа се појави во „Ѕвездите на Гранд“, но се повлече брзо од светот на музиката.

Коронавирус