сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 17
Во живо

Делегации на ВМРО-ДПМНЕ ќе оддадат почит пред гробот на Гоце Делчев

home Познати

ФОТО: По скандалозниот развод, поранешната на Џони Деп стана мајка

ФОТО: По скандалозниот развод, поранешната на Џони Деп стана мајка

Актерката и поранешна сопруга на Џони Деп, Амбер Херд објави на Инстаграм дека добила бебе.

-Многу сум возбудена што можам да ја споделам оваа вест со вас. Пред четири години одлучив да имам дете. Сакам тоа да го направам под свои услови. Таа е почеток на остатокот од мојот живот, напиша актерката и додава дека добила ќерка.

Нејзини блиски пријатели откриле дка бебето го родила сурогат мајка откако актерката дознала не може да остане бремена.

-Секогаш сакаше да биде мајка и сега таа желба и е исполнета. Благодарна и е на прекрасната жена која и помогна ќерката да дојде на свет, открива извор.