вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 82
home Познати

ФОТО: По шпекулациите за тајната венчавка на Ана Севиќ се појавија докази, никој не може да ги побие

ФОТО: По шпекулациите за тајната венчавка на Ана Севиќ се појавија докази, никој не може да ги побие

Српската пејачка Ана Севиќ е многу активна на социјалните мрежи, па така со своите обожаватели споделува приватни, но и одбрани приватни работи.

Овој пат таа ја објави личната карта, сакајќи да се пофали дека добро и испаднала фотографијата.

-Со месеци сум во шок од убавината на мојата слика во личната карта. Ова се случува една од живот. Чуда се случуваат кога во нив веруваме. И тоа од прва, напишала Ана.

Меѓутоа, вниманието на јавноста го привлече нешто друго. На личната карта се гледа дека таа повеќе не е Севиќ, туку Недељковиќ.

Пред неколку месеци се шпекулираше дека Ана се омажила за новиот партнер Даниел Недељковиќ, но никој од нив јавно не се огласи. Сега овие шпекулации се и официјално потврдени со промената на презимето на пејачката во нејзината лична карта.

Коронавирус