среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: По секси позата, откриена е најголемата тајна на Клои Кардашијан

ФОТО: По секси позата, откриена е најголемата тајна на Клои Кардашијан

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон со месеци одбиваат да откријат дали се помириле или не, но сега нејзиниот поранешен зет Скот Дисик ги разоткри.

Откако Клои објави секси фотографија, Скот не можеше да одолее да остави сочен коментар.

 

View this post on Instagram

 

The Details ✨excuse me; my @skims are showing Makeup: @ash_kholm Hair: @andrewfitzsimons Dress: @yousef_aljasmi Photo Credit: @amberasaly

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

„Тристан Томпсон е среќен човек“, напиша тој, потврдувајќи дека се случило помирувањето на старлетата и кошаркарот што ја изневери.

Клои позира во црно бикини за да ја покаже својата совршена линија, но и новата колекција бикини од нејзиниот бренд.

 

View this post on Instagram

 

Good Swim back in stock NOW!!!!

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Во последните месеци, ријалити sвездата тврди дека се гледа со Томпсон само поради нивната заедничка ќерка Тру. Извори блиски до парот споделија со медиумите дека се помириле и се посреќни од кога било. Ако им се верува, Клое се надева дека кошаркарот се сменил и дека овој пат нема да биде снимен како ја изневерува со други девојки во ноќните клубови.

 

View this post on Instagram

 

✨ dreaming I was still there ✨

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Во време кога Клои беше бремена, Томпсон беше снимен со серија жени, а потоа фатен како се бакнува со Џордин Вудс, најдобрата пријателка на сестрата на Клои, Кајли Џенер. После тоа, неговата врска со Клои се прекина, но изгледа не засекогаш.

Коронавирус