сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 68
home Познати

ФОТО: По разводот, несреќа во семејството на Емина Јаховиќ

ФОТО: По разводот, несреќа во семејството на Емина Јаховиќ

Емина Јаховиќ последните недели е во фокусот на јавноста откако објави дека се разведува од сопругот Мустафа Сандал со кого беше  години во брак.

Поради бурниот период, пејачката одлучи да замине на неколкудневен одмор во Барселона заедно со синовите Јаман и Јавуз, но уживањето било прекинато поради незгодата која му се случила на помладиот син на Емина, Јавуз.

Момчето се повредило, по што десната рака му е во гипс.