недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

ФОТО: По породувањето на Тамара, Мачка ги собра сите во кафеана – се огласи и свекрвата на пејачката

ФОТО: По породувањето на Тамара, Мачка ги собра сите во кафеана – се огласи и свекрвата на пејачката

Вчера пејачката Тамара Тодевска го роди своето второ дете, синот Дарен и убавата вест самата ја соопшти на социјалните мрежи.

Нејзиниот сопруг Александар Димитровски – Мачка веднаш ги собра блиските пријатели да прослават во кафеана.

Неговата мајка, свекрвата на пејачката ја изрази својата среќа за раѓањето на внучето на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус