сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 99
home Познати

ФОТО: По ќерката и мајката во бикини, Цеца во ТАНГА на Малдивите

ФОТО: По ќерката и мајката во бикини, Цеца во ТАНГА на Малдивите

Откако Анастасија отпатува во Дубаи, нејзината мајка Светлана Цеца Ражњатовиќ отпатува на Малдивите.

Ансатасија денес обајви фотографија во сребрено бикини, а нејзината мајка седната на песокот во танга.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Мајката и ќерката како да се натпреваруваат!

Двете се среќно заљубени, но она што ни го привлече вниманието е описот на фотографијата која ја постираше Цеца.

-Уживам! Но подготвувам и едно големо изненадување, а наскоро ќе откријам за што се работи… напиша Цеца.

Најнови вести

Коронавирус