петок, 4. декември 2020. Вести денес: 34
home Познати

ФОТО: По бурата во животот- Беквалац ужива на Миконос

ФОТО: По бурата во животот- Беквалац ужива на Миконос

Убавата српска пејачка Наташа Беквалац позната како Барбика од Нови Сад ужива на Миконос летово каде ги полни батериите по напорните настапи и бурата која ја помина во животот, кога поранешниот сопруг ја претепа месец по породувањето.

– Го сакам животот, е нејзината кратка порака.

Коронавирус