сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: По Бен Афлек, Џеј Ло фатена со уште еден поранешен партнер

ФОТО: По Бен Афлек, Џеј Ло фатена со уште еден поранешен партнер

Џенифер Лопез е фотографирана додека била на ручек со поранешниот сопруг Марк Ентони во Мајами, каде деновите ги минува со поранешниот партнер, а најверојатно и актуелен, Бен Афлек.

Џеј Ло, неодамна ја раскина веридбата со Алекс Родригез, а последните недели ги минува со Бен во Монтана и нејзината нова куќа во Мајами.

Лопез и Марк беа во брак десет години во кој ги добија близнаците Ема и Макс. Секогаш истакнувале дека се најдобар пример за тоа како поранешни сопружници треба да се однесуваат по разводот.

Иако истиот бил болен, ти останале пријатели и заедно се грижат за децата.

 

Qatar 2022