вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Пипа Мидлтон се соблече на плажа, мажите воздивнуваат по неверојатното тело

ФОТО: Пипа Мидлтон се соблече на плажа, мажите воздивнуваат по неверојатното тело

Семејството Мидлтон ужива на семеен одмор во Сент Бартс.

Сестрата на војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, Пипа не ја пропушти можноста да ја покаже одличната фигура на телото во дводелен костим за капење.

На семејниот одмор таа е со синот и сопругот, а никој не може да забележи дека неодамна се породила.

Телото го довела до совршенство и гордо на плажата ги покажувала стомачните мускули.

Коронавирус