петок, 7. август 2020. Вести денес: 125
home Познати

ФОТО: Первезен дочек на Нова година – водителката на Серија А шокираше за време на порславата

ФОТО: Первезен дочек на Нова година – водителката на Серија А шокираше за време на порславата

Каква и што беше во 2018 година, така италијанката водителка Мрика Фрускио ја дочека и новата 2019 година.

Познатата навивачка на Наполи и домаќинка на една емисија која се занимва во Серија А, Марика Фрускио одлучи на провокативен начин да ја дочека Нова година.

Секако, фотографиите од прославата завршија на нејзиниот профил на Инстаграм што беше доволно да се појават на насловните страни на поедини италијанск медиуми.

Коронавирус