среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 85
Во живо

„Промените на дело“: Мицкоски во општина Петровец

АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

ФОТО: Пејачот зема лопата во раце – поради снегот доживеа голема непријатност

ФОТО: Пејачот зема лопата во раце – поради снегот доживеа голема непријатност

Милан Станковиќ покажа како изгледа кога ќе фати лопата во раце, па направи и снимка.

Неговиот автомобил бил затрупан во снегот кој не престанува да вее, па морал да се фати за работа, по што ги насмеа фановите.

Тој во еден момент дури употреби и пцовки, а кога заврши со работа, си замина во непознат правец.

 

View this post on Instagram

 

I dig you ?

A post shared by MILAN STANKOVIC (@milanstankovic) on