вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Пејачот објави бизарна фотографија на која мајка си „сочно“ ја бакнува во уста, а пораката и вас ќе ве остави без текст

ФОТО: Пејачот објави бизарна фотографија на која мајка си „сочно“ ја бакнува во уста, а пораката и вас ќе ве остави без текст

Колумбискиот пејач, текстописец и планетарна ѕвезда Малума објави фотографија на својот Инстаграм профил која буквално ги шокираше фановите.

Станува збор за бизарна фотографија на која пејачот сочно ја бакнува својата мајка во уста.

-Среќен ден, за љубовта на мојот живот, среќен ден на мајките, напиша Манула.

Од 42 милиони негови следбеници фотографијата ја лајкнале речиси два милиони фанови, но има и 30 илјади коментари, меѓу кои и оние со навредлива содржина кон пејачот.

 

View this post on Instagram

 

Un purito al año no hace daño ??

A post shared by MALUMA (@maluma) on

„Не сум знаел дека во Колумбија вака се прославува денот на мајките“, „Чудно“, „Јас го бакнувам своето дете во уста, ама во одредени години, тоа ср*ње  мора да престане, бидејќи не изгледа слатко“,„Друже тоа е болно“, „Што е ова Игра на троновите?“, се само дел од коментарите под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Feliz día amor de mi vida, FELIZ DÍA MADRE ❤️

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Коронавирус