вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 62
home Познати

ФОТО: Пејачката се пофали со облините- позираше во леопард бикини

ФОТО: Пејачката се пофали со облините- позираше во леопард бикини

Деми Ловато им се посвети на тренинзите после рехабилитацијата на која беше бидејќи во јули се пдредозира со таблети.

Сега не престанува да објавува заводливи фотографии на Инстаграм, а во моментов одмора на Бора Бора.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

I adora Bora Bora ? ?: @sirahsays ?

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Коронавирус