среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 64
home Познати

ФОТО: Пејачката и водителка Бојана се пошегува со сопругот, му ги откри детските желби

ФОТО: Пејачката и водителка Бојана се пошегува со сопругот, му ги откри детските желби

Македонската пејачка и водителка Бојана (Атанасовска) Скендеровски убавото и топло време го користи заедно со семејство да ужива на одмор.

Таа на социјалните мрежи таа објави фотографија од нејзиниот сопруг кој заедно со ќеркичката се разладуваат во вода седнати на гума за пливање.

-Кога имаш неостварени желби од детство, после вака ќе правиш, напиша Бојана и симпатично се пошегува  со сопругот.

 

Нејзината посилна половина сигурно одлично се забавува и како вистински татко на својата мала принцеза и ги исполнува желбите за водени лудории.

Коронавирус