четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Познати

ФОТО: Пандев објави фотка со неговата убава сопруга и го напиша следното

ФОТО: Пандев објави фотка со неговата убава сопруга и го напиша следното

Нашата најголема фудбалска ѕвезда Горан Пандев ретко објавува фотографии од своите најблиски на социјалните мрежи, но овој пат направи искучок.

Популарниот Гоче на својот профил на Инстаграм објави фотка на која позира со својата понежна половина, сопругата Надица.

Но, Пандев и тоа како имал добра причина да објави нивна заедничка фотка, на која како коментар напишал: Среќна годишница.

Happy anniversari❤️

A post shared by 27-07-1983 (@gorangochepandev) on

Коронавирус