четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 52
home Познати

ФОТО: Памела Андерсон наполни 53 години, објави фотографија со која ги збудале мажите

ФОТО: Памела Андерсон наполни 53 години, објави фотографија со која ги збудале мажите

Секс-симболот Памела Андерсон пред 3 дена го прослави својот 53-ти роденден, а за таа прилика ги почестила своите следбеници со жешка фотографија од креветот.

Памела веќе со децении се наоѓа на листата на најпосакувани жени во светот, а за мажите е вистинско задоволство кога таа позира во долна облека или костим за капење.

Иако овојпат “само” ги покажала витките нозе и дел од задникот, лежејќи на креветот, тоа било сосема доволно да ги заинтригира сите кои ја обожуваат. Патем, актерката на следбениците им го честитала и Денот на Канада, кој е на истиот датум како и нејзиниот роденден.

Коронавирус