понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 158
home Познати

ФOTO: Пајак и ја собра колата на македонската водителка

Поранешната водителка Снеже Велков на својот Инстаграм профил објави фотографија од фискалната сметка издадена по плаќањето на казната, откако пајак ѝ го собрал автомобилот поради погрешно паркирање.
ФOTO: Пајак и ја собра колата на македонската водителка

Поранешната водителка Снеже Велков на својот Инстаграм профил објави фотографија од фискалната сметка издадена по плаќањето на казната, откако пајак ѝ го собрал автомобилот поради погрешно паркирање.

Таа и покрај неубавиот настан, на свој начин успеа да се пошегува на своја сметка.

Погледнете:

Најнови вести

Коронавирус