сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 29
home Познати

ФОТО: Овој модел на фустан дефинитивно не е за Џеј Ло

ФОТО: Овој модел на фустан дефинитивно не е за Џеј Ло

Изминатата вечер во Њујорк се случи премиерата на филмот „Second Act“ во кој главната улога е на славната актерка и пејачка Џенифер Лопез.

За овој настан таа одлулчила да облече впечатлив фустан во неон розова нијанса која максимално го привлече вниманието.

Иако последните години нејјзиниот моден печат е светен на минимализам, овој пат како да сакаше да се покаже во едно сосема поинакво светло.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08) on

Слоевитиот фустан според некои не е вистинскиот избор и тоа дека не и одговара на возраста.

Што мислите вие?

Најнови вести