понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 66
home Познати

ФОТО: Оваа тетоважа Бекам ја направи во чест на мајка му Викторија

ФОТО: Оваа тетоважа Бекам ја направи во чест на мајка му Викторија

Најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, 18- годишниот Бруклин, објави фотографија на својот Инстаграм профил од нова тетоважа.

Тетоважата е во чест на неговата мајка и има испишано „MUM“ на срце со три ружи. Бруклин првата тетоважа ја ставил минатата година во април, а оттогаш ова му е осма тетоважа.

Познатиот тату артист од Лос Анџелес, Dr Woo, е „виновникот“ за неколку негови тетоважи досега, а одговорен е и за последниот дизајн на синот на славната двојка.

Најнови вести

Коронавирус