четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 186
home Познати

ФОТО: Ова ги помина сите граници, Карлеуша им го помати умот на ШЕИЦИТЕ, но и на фановите

ФОТО: Ова ги помина сите граници, Карлеуша им го помати умот на ШЕИЦИТЕ, но и на фановите

По се изгледа познатата поп-пејачка Јелена Карлеуша нема намера да ги поштеди своите машки обожаватели ширум Балканот.

Атрактивната пејачка и овојпат на својот профил на Инстаграм сподели фотка, која ништо чудно да се „коси“ со правилата на Инстаграм, кога станува збор за провокативноста.

Имено, Јелена сподели фотка на која позира во костим за капење, а горниот дел едвај ги сокрива нејзините брадавици, додека останатото е на целосно на послужавник…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Најнови вести

Коронавирус