вторник, 28. март 2023. Вести денес: 100
home Познати

ФОТО: Ова е првата сопруга на Аца Лукас – работи во продавница

ФОТО: Ова е првата сопруга на Аца Лукас – работи во продавница

Познатиот пејач Аца Лукас зад себе има два брака, а покрај тоа сите што ја паметат неговата досегашна сопруга Соња Вуксановиќ, речиси никој да не ја знае неговата прва сопруга.

Лукас со првата сопруга Светлана Вуксановиќ ја има ќерката Миљана која работи во Гранд продукција.

Неговата поранешна сопруга е скромна, работи во продавница и не сака камери.

Еве како денес изгледа таа:

loading...

Најнови вести