вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 20
home Познати

ФОТО: Ова е новото момче на српската пејачка Милица Тодоровиќ

Како што открива извор близок до двојката, Милица и Петар веќе три месеци се во љубовна врска и истата наскоро ќе ја обелонденат.
ФОТО: Ова е новото момче на српската пејачка Милица Тодоровиќ

Пејачката Милица Тодоровиќ неводно веќе три месеци ужива во врската со актерот Петар Стругар, после пропаднатата повеќегодишната врска со Милош Пауновиќ.

Како што открива извор близок до двојката, Милица и Петар веќе три месеци се во љубовна врска и истата наскоро ќе ја обелонденат.

-Тие се толку заљубени што тоа е нормално. Од авион се гледа дека се обожуваат. Имено, сексапилната пејечка кон средината на октомври минатата година на Инстагран објави заедничка фотографија со Петер, пошто истата заврши на сите портали, но земајќи го во обзир фактот дека од фотографијата неможе ништо да се заклучи, сите помислиле дека станува збор само за дружба. Тогаш Милица свати дека нивното дружење ќе предизвика големо медиумско внимание, па продолжија да се кријат, открива изборот близок до двојката пренесуват српските медиуми.

Коронавирус