сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 106
home Познати

ФОТО: Ова е најголемата елка на естрадата – пејачката не можеше да ја собере во кадар

ФОТО: Ова е најголемата елка на естрадата – пејачката не можеше да ја собере во кадар

Сека Алексиќ се подготви за новогодишните празници, а потоа на социјалните мрежи ја покажа елката која не можеше да ја собере во кадар.

Пејачката се одлучи за бели и сребрени украси, на кои сигурно најмногу се радува синчето Јаков.

Сека инаку е една меѓу првите пејачки што се пофали на социјалните мрежи дека нејзиниот дом веќе изгледа бајковито во пресрет на новогодишните празници.

Коронавирус