среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 141
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ФОТО: Остана уште ГОЛА да се фотографира, Карлеуша во можеби најбезобразното издание до сега

ФОТО: Остана уште ГОЛА да се фотографира, Карлеуша во можеби најбезобразното издание до сега
FOTO: ANTONIO AHEL/ATAIMAGES

Српската пејачка Јелена Карлеуша кој во јавноста е поната по своето провокативно облекување денес на својот Инстаграм профил објави можеби една од нјапровокативните фотографии до сега.

Имено таа во дворот на својата куќа објави фотографија во бикини со кој градите и се покриени со срциња, а долниот дел е покриен со врвки.

Ако таа вака почна од сега да се фотографира, може да замислиме што следува ова лето.

 

Коронавирус