среда, 14. април 2021. Вести денес: 173
home Познати

ФОТО: Огњен Врањеш ја замени Карлеуша со оваа секс-бомба!

ФОТО: Огњен Врањеш ја замени Карлеуша со оваа секс-бомба!

Поранешниот босански репрезентативец, Огњен Врањеш има нова девојка пишуват хрватските медиуми.

Имено Врањеш наводно е во љубовна врска со хрватската инфлуенсера Ивана Јелошик.

Јелошик редовно на фудбалерот на коментарите му остава срце, а неодамна беше и во Белгија, бидејќи настапува во фудбалската белгиска лига.

Најнови вести

Коронавирус