петок, 20. мај 2022. Вести денес: 112
home Познати

ФОТО: Од теретана во Дубаи директно на плажа во црвено бикини, малата на Цеца во провокативна поза

ФОТО: Од теретана во Дубаи директно на плажа во црвено бикини, малата на Цеца во провокативна поза

Анастасија Ражњатовиќ која во моментов ужива во топлиот Дубаи, а на својот Инстаграм профил секојдневно објавува фотографии од таму.

Денес таа своите фанови ги израдува со фотографии од теретана и плажа.

Познато е дека Анастасија своето тело го оддржува во теретана со спортување, а истото без срам го покажува на плажа.

Најнови вести

Коронавирус