петок, 24. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Објавена првата фотографија од целото семејство – Тамара ја напушти болницата

ФОТО: Објавена првата фотографија од целото семејство – Тамара ја напушти болницата

Македонската пејачка Тамара Тодевска се породи пред неколку дена, а на свет го донесе своето второ дете, синот Дарен.

На социјалните мрежи ја сподели веста за породувањето, а објави и неколку фотографии од својот престој во болница.

Тамара конечно излегува од болница, заедно со својот син, а по нив дојдоа нејзиниот сопруг и првата ќерка Хана.

Погледнете:

Најнови вести

Коронавирус