понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 123
home Познати

ФОТО: Новогодишна атмосфера во домот – македонската пејачка покажа како украсила за празниците

ФОТО: Новогодишна атмосфера во домот – македонската пејачка покажа како украсила за празниците

Македонската пејачка Андријана Јаневска често објавува фотографии на Инстаграм од приватниот живот, а сега се одлучи и да го покаже домот.

Таа покажа како ја украсила својата соба пред празниците. Погледнете:

Коронавирус