среда, 25. мај 2022. Вести денес: 158
home Познати

ФОТО: Нова фотосесија, ќе биде ли повторно ЦЕНЗУРИРАНА Јелена Карлеуша од Инстаграм поради ваква ГОЛОТИЈА?!

ФОТО: Нова фотосесија, ќе биде ли повторно ЦЕНЗУРИРАНА Јелена Карлеуша од Инстаграм поради ваква ГОЛОТИЈА?!

Јелена Карлеуша е во Дубаи каде со ќерките е на одмор, а воедно и оддржа концерт.

Но српската пејачка е позната по своето провокативно облекување па често пати на своите настапи може да ја видиме повеќе соблечена отколку облечена.

Јелена Карлеуша и денес своите фанови ги изненади со провокативна фотосесија.

За иста ваква фотосесија пред некое време Јелена беше цензурирана од Инстаграм, ќе биде ли и овој пат?

 

Најнови вести

Коронавирус