вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 105
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Нора Шаќири стана мајка, се роди Ијан

ФОТО: Нора Шаќири стана мајка, се роди Ијан

Поранешната ТВ водителка Нора Шаќири стана мајка.

Таа и нејзиниот сопруг Марко денеска станаа за првпат родители. Нора и преку социјалните мрежи му посака добредојде на синот Ијан.

Среќниот татко, пак, објави дека е горд.

 

Коронавирус