петок, 27. мај 2022. Вести денес: 109
home Познати

ФОТО: Нивес ве кани на вечера… Широкоградната Хрватица знае како во кујна

ФОТО: Нивес ве кани на вечера… Широкоградната Хрватица знае како во кујна

Хрватската медиумска ѕвезда Нивес Целзиус не престанува да провоцира.

Таа им покажа на сите жени, како треба една домаќинка да изгледа во кујна. На нејзиното вечерно мени се најде стек на скара.

„Кој сака на ручек кај Целзиус?“, запраша таа на Инстаграм.

Акој не би сакал, ако е вистински маж? Заради вкусната месна нарачка, а уште повеќе заради „сочната цицлеста“ готвачка… Зависи, кој за што е гладен!?

Најнови вести

Коронавирус