четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 165
home Познати

ФОТО: Нивес провокативна и во изолација

ФОТО: Нивес провокативна и во изолација

Хрватската старлета Нивес Целзиус на својот Инстаграм профил објави провокативна фотографија. Едноделното боди на нејзиното тело му даде друга димензија.

„Ги пронајдов оние прастари чевли и им се израдував како да се нови. Не се баш нешто удобни, но тоа не ме спречи да ги носам цел ден по дома“, напишала Нивез во опис на фотографијата.

Најнови вести

Коронавирус