понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

ФОТО: Нивес повторно провоцира – „Да бев момче и да се видев себеси минатата ноќ, тоа ќе беше љубов на прв поглед“

ФОТО: Нивес повторно провоцира – „Да бев момче и да се видев себеси минатата ноќ, тоа ќе беше љубов на прв поглед“

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус со интересна и провокативна фотографија повторно провоцира на социјалните мрежи, а овојпат покрај жешките фотографии, таа ги насмеа своите фанови.

Имено позираше во тесно, црно кожено фустанче, па напиша:

„Да бев момче и да се видев себеси минатата ноќ, тоа ќе беше љубов на прв поглед, не е до мене, до моите девојки е“ напиша Нивес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Најнови вести

Коронавирус