петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 29
Во живо

Протест на ВМРО-ДПМНЕ против мафијата, за правда и слобода

home Познати

ФОТО: Нивес Целзиус секси и со вишок на килограми

ФОТО: Нивес Целзиус секси и со вишок на килограми

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус важи за една од најзгодните жени во регионот. Таа редовно објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи. На нив во преден план се секогаш нејзините облини.

Факт е дека во последно време Нивес има вишок на килограми и со нив изгледа одлично,, впрочем погледнете:

Коронавирус