петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 16
home Познати

ФОТО: Нивес Целзиус покажа повеќе од што треба

ФОТО: Нивес Целзиус покажа повеќе од што треба

Хрватската актерка и старлета Нивес Целзиус знае што им треба на мажите.

Овојпат Нивес позираше облечена тексас јакна, а оздола се чини како да не носеше ништо, па под јакничката која ѕирна нејзиното меѓуножје.

Секако припадниците на машкиот пол го пофалија овој потег на Нивес, па задоволно коментираа и ја лајкуваа фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Најнови вести

Коронавирус