четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Нина Бадриќ со селфи без шминка во петтата деценија – Младите можат да и завидуваат

ФОТО: Нина Бадриќ со селфи без шминка во петтата деценија – Младите можат да и завидуваат

Убавата Нина Бадриќ старее како виното, колку што годините си одат, таа е се поубава.

Во петтата деценија направи селфи без шминка, а можат да и завидуваат и млади девојки.

Најнови вести

Коронавирус