понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 69
home Познати

ФОТО: Нина Бадриќ покажа какво тело има во костим за капење, а тоа што го напиша под фотографијата ќе ве насмее до солзи

ФОТО: Нина Бадриќ покажа какво тело има во костим за капење, а тоа што го напиша под фотографијата ќе ве насмее до солзи

Познатата пеачка Нина Бадриќ наполни 48 години на 4 јули. Како и многу други во Хрватска, се опушти на Јадранското море.

Нина во неколку наврати позираше во костим за капење, а тоа го направи и сега.

Она што најмногу остави впечаток е коментарот кој го напиша под фотографијата, за кој многумина би рекле дека е хит.

-Не ме интересира што другите мислат за мене. На комарците им се допаѓам, напиша Нина.

 

 

 

Најнови вести

Коронавирус