среда, 7. декември 2022. Вести денес: 135
home Познати

ФОТО: Нина Бадриќ покажа како изгледа без шминка во петтата деценија

ФОТО: Нина Бадриќ покажа како изгледа без шминка во петтата деценија

Хрватската пејачка Нина Бадриќ има 48 години, а многумина и завидуваат на изгледот.

Таа денеска објави фотографија на која е без шминка, а позитивните коментари на сметка на нејзиниот изглед само се нижеа.

-Магично утро, напиша Нина како опис на фотографијата.

Qatar 2022