сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Николина Пишек во минијатурно бикини го покажа своето вајано тело

ФОТО: Николина Пишек во минијатурно бикини го покажа своето вајано тело

Познатата хрватска водителка Николина Пишек отпатува на Сејшели за да ужива со нејзиниот сопруг. На својот профил на Инстаграм веќе со денови објавува фотографии и видеа од овој „рајски остров”.

Сега стави фотографија во костим за капење и го покажа своето вајано тело. Николина доби многу лајкови пофалби дека е „најубава”.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Jos uvijek nemam fotografija s odjećom. Sorry. #nofilter ?

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

 

Коронавирус