вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 62
home Познати

ФОТО: Николина Пишек ги заборави панталоните дома, па во гаќички се качи во автобус

ФОТО: Николина Пишек ги заборави панталоните дома, па во гаќички се качи во автобус

Водителката Николина Пишек која се прослави преку водењето на реалното музичко шоу „Операција Триумф“ ги остави фановите во неверување со последната нејзина објава на Инстаграм.

Станува збор за фотографија на која водителката е во необична комбинација на која не носи панталони. Таа на себе имаше само кратко сако и високи потпетици, а под фотографијата таа напиша:

-Вистина е дека ги заборавив панталоните, но на време се качив, пишува таа.

 

View this post on Instagram

 

Jest da sam zaboravila hlače, al’ na vrijeme sam se ukrcala! #nopantsday

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Коронавирус