понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Никол Шерцингер во петтата деценија изгледа како „авион“ – објави фотографија без шминка и со длабоко деколте

ФОТО: Никол Шерцингер во петтата деценија изгледа како „авион“ – објави фотографија без шминка и со длабоко деколте

Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најзгодните жени на светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед.

Имено, Никол неодамна споделила фотографија во тесна бела маица и шминка, а во прв план се нејзините бујни гради.

Нејзините фанови ја опсипувале со лајкови и комплименти: „Изгледаш прекрасно”, „Ти си нереална”, „Не е можно да изгледаш вака”…

Тоа што е интересно е дека Шерцигнер досега немала ниеден естетски зафат.

Потсетуваме, пејачката веќе неколку месеци е во среќна врска со поранешниот рагби играч Том Еванс.

Коронавирус