петок, 13. мај 2022. Вести денес: 99
home Познати

ФОТО: Никој не остана рамнодушен – Елена Ристеска ги “запали“ сите

Македонската пејачка Елена Ристеска го „запали“ интернетот со објавувањето на последната фотографија.
ФОТО: Никој не остана рамнодушен – Елена Ристеска ги “запали“ сите

Македонската пејачка Елена Ристеска го „запали“ интернетот со објавувањето на последната фотографија.

Имено, таа позира во минијатурно кратко фустанче пред своето огледало, а во преден план се нејзините долги нозе, кои е невозможно да не привлечат огромно внимание.

Фотографијата веднаш доби бројни лајкови и позитивни коментари.

Погледнете:

Take a minute for a selfie.. ?

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

Најнови вести

Коронавирус