понеделник, 16. декември 2019. Вести денес: 29
home Познати

ФОТО: Никој не го очекуваше ова – Цеца наместо со луксузен автомобил вака пристигна во Кавадарци

ФОТО: Никој не го очекуваше ова – Цеца наместо со луксузен автомобил вака пристигна во Кавадарци

Иако сите очекуваа Цеца на настап во Кавадарци да стигне со луксузен автомобил, таа сепак сите ги изненади.

Пејачката стигна со автобус, а за тоа сведочат и фотографиите на Инстаграм.